van-15-februari-sponsormunten-sparen-voor-vv-westerkwartier-bij-poiesz

Van 15 februari: sponsormunten sparen voor VV Westerkwartier bij Poiesz.

van-15-februari-sponsormunten-sparen-voor-vv-westerkwartier-bij-poiesz

Vanaf morgen is het weer zover, sponsormunten sparen bij de Poiesz!!! We zijn als vereniging erg blij dat we weer een plek hebben gekregen bij de Poiesz in Tolbert tijdens de jeugd sponsor actie. De actie loopt dit jaar van 15 februari t/m 11 april. Helaas kunnen we dit jaar niet in de winkel staan maar dat mag de pret niet drukken. Daarom hebben we jullie hulp dit jaar extra nodig. Ook dit jaar zijn er weer leuke weekaanbiedingen waarbij er veel munten te sparen zijn. Dus snel naar Poiesz in Tolbert en spaar munten mee voor VV Westerkwartier! Namens de jeugd alvast heel erg bedankt. De munten hebben dit jaar een gele rand, die van voorgaande jaren mogen niet meer worden ingeleverd.